Rize Silvermat Etiket

Rize Silvermat Etiket | Rize Silvermat Etiket Fiyatları | Rize Silvermat Etiket Özellikleri | Rize Silvermat Etiket Yazıcı | Rize Silvermat Etiket Demirbaş Etiketi | Rize Silver Mat Etiket | Rize Silver Mat Barkod Yazıcı Etiketleri

silver mat etiket

Rize silver mat malzemeden üretilmiş olan bu etiketin üst yüzeyi mat ve pürüzsüzdür. Kuvvetli yapışkan özelliğinden dolayı tüm yüzeylere yapışan bir rize etiket türüdür. Genellikle kitap ve rize barkod etiketlerinde kullanılır. Dış etkenlere karşı oldukça dayanıklıdır, yırtılmaz ve yıpranmaz. Rize silver mat etiket barkod yazıcı makinelerde ribon ile baskı yapılır. Firmamız istediğin ölçü ve türde uluslararası standartlara uygun rize etiket üretimi yapmaktayız.

Kullanım alanı oldukça fazla olan rize silvermat etiket kitap ve barkod etiketlerinde kullanılmaktadır. Rize silvermat etiket özellikleri; kesim aralıkları simetriktir, yapışkanında akma olmaz, dış ortamlara karşı dayanıklıdır, kuvvetli bir yapışkanı vardır. Rize silvermat etiket, hem sıcağa hem de soğuğa dayanan, özel yapışkanlı bir etiket hammaddesidir.


Örnekler:

Rize silvermat etiket adında anlaşılacağı gibi mat malzemeden üretilmiştir. Rize silvermat etiketlerin yüzeyi mat ve pürüzsüzdür. Genellikle barkod etiketlerinde ve kitap etiketlerinde kullanılmaktadır. Rize silver etiket sıcak ve soğuk ortamlara karşı oldukça dayanıklıdır. Rize etiket üretimlerimiz kalite ve uluslararası standartlarına uygun bir şekilde yapılmaktadır. Rize silvermat etiket siparişi için bizi hemen arayın. 0850 302 15 80

Etiketler: Rize silvermat etiket, rize termal etiket, rize silver mat etiketler, rize mat etiketler, rize silver mat etiket fiyatları, rize etiket fiyatları, rize şeffaf etiket fiyatları, rize silver mat barkod etiketi, rize barkod okuyucu.

Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner