CodeSlider - Joomla 2.5 simple slideshow module
It is free, easy and convenient!
Fast customization for your website
You can add links to images
Change the color and transparency using the admin panel
Module is tested on more than 50 Joomla Templates

Rize Baskılı Pasta Kutusu

Rize Baskılı Pasta Kutuları | Rize Pasta Kutusu | Rize Pasta Kutusu Fiyatları | Rize Baskısız Pasta Kutusu | Rize Baskılı Pasta Kutusu Fiyatları | Rize Pasta Kutusu Baskılı | Rize Pasta Kutusu Siparişi | Rize Baskılı Kutu | Rize Toptan Pasta Kutuları

pasta-kutusu

 

Gıda yönetmeliğine uygun gıda kutuları ve pasta kutularını baskılı ve baskısız olarak üretmektedir. Rize pasta kutusu, rize baklava kutusu, rize pizza kutusu, rize lahmacun kutusu, rize pide kutusu vb. gıdaların konulduğu bir çok kutuyu aynı kalite standartlarında müşterilerimizin hizmetine sunmaktayız. Rize baskılı pasta kutusu fiyatları istediğiniz ebatlara ve üretilmesini istediğiniz karton türüne göre değişmektedir.

Rize baskılı pasta kutuları üzerine şirketinizin logosu adı ve adresi bulunacağı için kaliteli şirket profili oluşturarak reklamınızı yapmış olursunuz. Üretimde herhangi bir katkı maddesi kullanılmamaktadır. Baskılı pasta kutusu üretiminde ofset baskı türü kullanılmaktadır. Rize baskılı kutularda genellikle krome karton kullanılmaktadır.

 

Örnekler:

Özellikle pastane ve marketlerin kullandığı rize pasta kutuları pastaların hijyenik, kaliteli ve güvenli bir şekilde müşteriye ulaşmasını istiyorsanız kullanmanız gereken ürünlerdendir. Rize baskılı pasta kutusu kullanarak aynı zamanda kaliteli hizmet anlayışı kazanmış olursunuz. Rize Pasta kutuları baskılı olduğu takdirde logonuzi adınız ve iletşim bilgilerinizin müşterilerin aklında kalma olasılığı artmaktadır. Rize baskılı pasta kutusu ve fiyatı hakkında detaylı bilgi almak için rize pasta kutusu imalatı yapan firmamızla hemen iletşime geçin. Size özel rize pasta kutuları ve teklifleri için hemen arayın. 0850 302 15 80

Etiketler: Rize baskılı pasta kutusu, rize baskılı pasta kutusu fiyatları, rize pasta kutuları, rize pasta kutusu fiyatları, rize pasta kutusu imalatı, rize baskılı pasta kutusu ve fiyatı, rize ofset baskı.


Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner