Rize Mat Polipropilen Etiket

Rize Mat Polipropilen Etiket | Rize Pp Etiket | Rize Mat Etiket | Rize Mat Polipropilen Etiket Fiyatları | Rize Polipropilen Ürünler | Rize Sembol Barkod Etiket | Rize Mat Pp Etiket | Rize Barkod Sistemleri | Rize Mat Polipropilen Pp Etiket

mat polipropilen etiket

Rize mat polipropilen etiket adında anlaşılacağı üzere mat yüzeye sahip olan plastik bazlı etiket çeşididir. Rize polipropilen etiketler plastik bazlı olduğu için yırtılmaz, sudan ve nemden etkilenmez. Rize pp etiketler ribon baskıya ve barkod yazıcı baskısına uygundur. Rize mat etiketler yüzeylerinin ışığı yansıtmayacağı için üzerine basılan barkod ve karekod okuyucularda daha net bir şekilde okunacaktır. Rize at polipropilen etiketler genellikle kozmetik ve kimya sektöründe kullanılmaktadır.

Rize mat etiket plastik bazlı etiketlerdendir. Yüzeyi mattır. Plastik bazlı olduğu için oldukça dayanıklıdır sudan ve nemden etkilenmemektedir. Etiketin yüzeyi mat olduğu için yüzeyine iyi baskı yapılabilir ve üzerinde bulunana karekod veya barkodlar okuyucu cihazlarda daha kolay okunabilmektedir. Rize mat pp etiket rize opak etiket türlerine göre piyasada fazla kullanılmamaktadır.

 

 

Örnekler:

Mat pp etiketler diğer etiket türlerine göre daha fazla maliyetli olacaktır.  Mat polipropilen etiket plastik bazlı bir etiket olduğu için ressin ribon ile baskıya uygundur. Işığa dayanıklı olduğu için genellikle ışığın fazla olduğu dış mekanlarda kullanılmaktadır. Polipropilen etiketin kullanım alanlarını kısıtlamak pek mümkün değildir. Işığın fazla olduğu dış ortamlarda, kozmetik ve kimya sektöründe kullanılmaktadır. Etiket çeşitleri ve polipropilen etiket fiyatları hakkında bilgi almak için bizi arayın. 0850 302 15 80

Etiketler: Rize mat etiket, rize opak pp, rize mat pprize boş etiket, rize termal etiket fiyatları, rize şeffaf pp, rize mat polipropilen, rize etiket, etiket rize , ribon rize , karekod okuyucu rize , polipropilen, rize polipropilen etiket fiyatları.

Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner