Rize Polietilen Opak Etiket

Rize Polietilen Opak Etiket | Rize Opak Pe Polietilen Etiket | Rize Opak Polietilen Etiket | Rize Opak Etiket | Rize Opak Etiket Fiyatları | Rize Polietilen Etiket Fiyat | Etiket Rize

polietilen opak etiket

Rize Polietilen opak etiketler parlak görünümlü plastik bazlı etiketlerdir. Belli bir oranda esnerler , ısı ve soğuğa orta derecede dayanıklıdırlar. Rize opak etiket ribon baskı için uygundur. Sudan ve nemden etkilenmezler, genellikle kozmetik ve kimya sektöründe kullanılmaktadır. Işığın fazla olduğu ortamlarda pek kullanılmazlar. Rize opak etiket fiyatları baskılı veya baskısız olmasına istenilen ebatlara göre farklılık göstermektedir. Firmamız her ebatta rize opak polietilen baskılı veya baskısız etiket üretimi yapmaktadır.

Opak Polietilen etiket ribon baskısına uygun bir yapıya sahiptir. Belirli bir esnekliğe sahiptir ve akış yönünde yırtılmaz özelliği bulunmaktadır. Plastik bazlı bir rize  etiket olduğu için su, nem, ısı ve ışığa karşı oldukça dayanıklıdır. Rize opak etiket akış yönünün aksine doğru müdahalede bulunulduğunda ise esneme gösterir. Rize polietilen opak etiket doğrudan ısı verilirse büzüşmektedir. 

Örnekler:

Işığın fazlaca kullanıldığı iç mekanlarda ve dış ortamlarda Opak pe kullanmanız, parlak yüzeyinin yansıma yapma ihtimalinden dolayı fazla tavsiye edilmez. Bunun sebebi de yansıma sebebiyle kullandığınız rize barkod okuyucunun etiketin üzerindeki baskıyı net okumakta zorluk yaşayabileceğinden kaynaklanmaktadır. Rize polietilen etiketler hakkında detaylı bilgi almak için ve rize opak etiket fiyatlarını öğrenmek için hemen bize ulaşın. 0850 302 15 80

Etiketler: Rize polietilen etiket, rize polietilen opak etiket, rize opak etiket fiyatları, rize opak etiket, rize opak polietilen (pe) etiket, rize sembol etiket, rize polietilen pe etiket, rize opak polietilen etiket.

Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner