CodeSlider - Joomla 2.5 simple slideshow module
It is free, easy and convenient!
Fast customization for your website
You can add links to images
Change the color and transparency using the admin panel
Module is tested on more than 50 Joomla Templates

Rize Baskılı Pizza Kutusu

Rize Baskılı Pizza Kutusu Fiyatları | Rize Pizza Kutuları | Rize Pizza Kutusu Fiyatları | Rize Pizza Kutusu | Rize Pizza Kutusu İmalat | Rize Pizza Kutusu Ölçüleri | Rize Pizza Kutusu Fiyatları | Rize Baskısız Pizza Kutusu | Rize Pizza Kutusu İmalatı


pizza kutusuGıda yönetmeliğine uygun gıda kutuları, pizza kutularını baskılı ve baskısız olarak üretmektedir. Pizza kutusu, rize baklava kutusu, rize lahmacun kutusu, pasta kutusu vb. gıdaların konulduğu bir çok kutuyu aynı kalite standartlarında müşterilerimizin hizmetine sunmaktayız. Rize baskılı pizza kutusu fiyatları istediğiniz ebatlara ve üretilmesini istediğiniz ham maddeye göre değişmektedir.

Rize baskılı pizza kutuları üzerine şirketinizin logosu adı ve adresi bulunacağı için kaliteli şirket profili oluşturarak reklamınızı yapmış olursunuz. Üretimde herhangi bir katkı maddesi kullanılmamaktadır. Rize baskılı pizza kutusu üretiminde tre ve ofset baskı türleri kullanılmaktadır. Rize baskılı kutularda genellikle oluklu mukavva kullanılmaktadır. Pizza kutuları genellikle pizzacı, kebap salonları ve gıda sektöründe olan her mekanda kullanımaktadır. 

Örnekler:

Rize baskılı pizza kutuları oldukça kaliteli kartonda sağlık ve kalite koşullarına uygun olarak üretilmişlerdir. Rize pizza kutuları hijyen koşullarına uygun olarak üretilmiştir. Rize pizza kutusu ölçüleri pizzaların boyutlarına göre farklı çeşitlerde bulunmaktadır. Rize askılı pizza kutusu fiyatları ile rize pizza kutusu fiyatları arasında fazla bir fark bulunmamaktadır. Rize baskılı pizza kutusu satışı yapan firmamızla rize baskılı pizza kutusu fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için ve size özel tekliflerimizden yararlanmak için hemen bize ulaşın. 0850 302 15 80

Etiketler: Rize baskılı pizza kutusu, rize pizza kutuları, rize basklı kutular, rize baskılı pizza kutusu fiyatları, rize pizza kutusu fiyatları, rize pizza kutusu imalatı, rize pizza kutusu, rize baskılı pizza kutusu satışı, rize baskılı ambalajlar.


Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner