Rize Güvenlik Etiketi

Rize Güvenlik Etiketi | Rize Garanti Etiketi | Rize Güvenlik Etiketleri | Rize Etiket | Rize Alarm Etiketi | Rize Güvenlik Etiketi Fiyat | Rize Güvenlik Etiketi Nasıl Çıkarılır

guvenlik etiketi

Rize garanti etiketleri ribon baskıya uygun olup kuvvetli bir yapışkanı sayesinde yapıştırdığınız yerden kaldırmaya kalktığınızda küçük parçalar halinde dağılır ve o yerde kalıntılar bırakır. Bu özelliğinden dolayı teknolojik ürünlerin garantisinin kontrolünde kullanılan rize güvenlik etiketleri oldukça sağlam ve dayanıklıdır. Firmamız her ebatta kırılgan baskılı etiket veya rize kırılgan baskısız etiket üretimi yapmaktadır.

Ribon baskıya uygun bir yapıda olan rize güvenlik etiketi özel bir yapısı vardır. Yapıştıktan sonra bir daha tek parça halinde çıkmayan güvenlik etiketleri genelllikle teknolojik aletlerde garanti etiketi rize  olarak kullanılmaktadır. Kırılgan etiket yapıştırıldıktan sonra çıkartmaya çalıştığınızda küçük parçalar halinde dağılmaktadır ve yapıştırıldıkları yerde iz bırakmaktadır. Bu şekilde etiket rize kaldırıldığında ürünün garantisi bitmiş olarak kabul edilmektedir.

 

 

Örnekler:

Rize güvenlik etiketleri istenildiği zaman hologram etiket olarakda üretilebilmektedir. Yapıştırıldığı yerden çıkartılırken farklı özelllikleri ile imha olurlar. Garanti etiketleri söküldüğünde parçalara ayrılırlar. Kırılgan etiketler yapıştırıldığı yerden çıkartıldığında etiketin zemini yapışan yüzeyde kalıcı iz bırakabilir. Güvenlik etiketinde isteğinize göre beyaz etiket üzerine baskı yapılabilmektedir. Detaylı bilgi için ve size özel rize güvenlik etiketi fiyatları için bize ulaşın. 0850 302 15 80

Etiketler: Rize garanti etiketi, rize güvenlik etiketi, rize etiket, rize kırılgan etiket fiyatları, rize termal etiket, eko etiket rize , rize güvenlik etiket fiyatları, rize emniyet etiketi, rize garanti etiketi basımı, kırılgan garanti etiketi rize .

Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner