Rize Kutulu Buklet Traş Seti

Kutulu Buklet Traş Seti Rize | Rize Mini Diş Seti | Rize Otel Buklet Malzemeleri | Otel Buklet Malzemeleri Fiyatları Rize | Traş Seti | Rize Otel Buklet Setleri | Buklet Ürünleri Rize

kutulu buklet tras seti

Rize otel tipi traş setleri içerisinde bir adet traş köpüğü ve traş bıçağı bulunmaktadır. Ürünler sağlığa zararlı bir içerik bulundurmamaktadır. Ürünlerimiz kaliteli ve izinlidir. Kutu üzerine logonuzu baskı yaptırabilirsiniz. Otel buklet ürünleri rize ve fiyatları hakkında bilgi almak için bize ulaşın.

Otel konukları için hazırlanan diğer bir ürün ise  rize otel traş setleridir. Bu ürün konaklama esnasında banyoda bulundurulur. Genelde traş kremi, traş bıçağı veya traş köpüğü bulunmaktadır. Bu ürünler buklet traş seti, traş seti, logo baskılı traş seti biçiminde üretilmektedir.

 

 

 

 

 

Örnekler:

Rize otel traş setleri otel setlerinin bir diğeridir. Rize otel buklet malzemeleri arasında mutlaka bulunması gereken buklet traş seti rize isteğinize göre kutusu üzerine logonuzun baskısı yapılabilmektedir. Traş seti fiyatları rize ve rize kutulu traş setleri hakkında detaylı bilgi almak için hemen bize ulaşın. 0850 302 15 80

Etiketler: Rize traş seti, traş seti fiyatları rize, rize buklet traş seti, otel traş setleri rize, kutulu traş setleri, rize otel buklet ürünleri, buklet setleri, bakım setleri rize , kutulu buklet traş seti rize.

Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner