Rize Chromolux Etiket

Rize Chromolux Etiket | Rize Chromolux Etiket Nedir | Rize Chromolux Etiket Fiyatları | Rize Chromolux Etiket Baskı | Rize  Kromolüks Etiket | Rize Chromolux Etiket Üretici Firma

chromolux etiket

Rize Chromolux (Kromolüks) Etiket yüzey kısmı parlak ve pürüzsüz olan bir etiket türüdür. Kuşe etikete benzeyen chromolux etiket ribon baskısı ile barkod yazıcıdan çıktı alınır. İstediğiniz renkte chromolux etiket basımı yapılmaktadır. Rize chromolux etiketler genellikle madeni yağ sektöründe ve içeceklerde kullanılan bir etiket türüdür.

Rize chromolux etiket, yüzey kısmı parlak ve pürüzsüz olan bir etiket çeşididir. Ribon baskısına uygun bir hammadde olan rize chromolux etikette çukurluk da bulunmaz. Üst yüzeyi kuşe etiketten bile daha parlak olan rize kromolüks etiket ribon baskı yöntemi ile elde edilmektedir. Müşterilerimizin isteğine göre baskılı rize chromolux etiket üretimi yapmaktayız. Rize chromolux etiket üretici firma olarak kalite ve uluslararası standartlara uygun etiket üretim hizmeti vermekteyiz.

 

 

Örnekler:

 

Rize chromolux etiket istenilen ebatlarda, ofset matbaa baskı makinelerinde, flekso matbaalarda ve rize  kuşe etiket makinesinde basılabilmektedir. Rize choromolux etiket baskı çogunlukla madeni yağ ve içecek sektöründe kullanılan bir etiket çeşididir. Rize choromolux etiket baskı müşterilerimizin istediği renkte baskı yapılabilmektedir. Size özel rize etiket fiyatlarını öğrenmek için hemen bize ulaşın. 0850 302 15 80

Etiketler: Rize etiket, rize etiket fiyatları, rize barkod etiket fiyatları, rize baskılı etiket fiyatları, rize barkod, rize rulo etiket fiyatları, rize barkod fiyatları, rize rulo etiket, rize yapışkanlı etiket, rize barkod sistemi, rize barkod okuyucu, rize barkod okuyucu fiyatları, rize koli etiketi, rize tekstil etiketi, rize saten etiket, rize metal etiket, rize mat pp etiket, rize mat pe etiket, rize etiket baskı, rize mat polietilen etiket, rize lazer etiket, rize boş etiket.

Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner