Rize Eko Termal Etiket

Rize Eko Termal Etiket | Rize Eko Termal Etiket Fiyatları | Rize Eko Termal Kağıt | Rize Termal Etiketler | Rize Eco Termal Etiket Nedir | Rize Top Termal Etiket | Rize Eko Termal Etiket 

 

eko termal etiket

Rize eco termal etiketler genellikle kuru gıda, bakliyat, hastane vb. sektörlerde kullanılmaktadır. Rize eco etiket yüzeyinde koruyucu bir tabaka bulunmayan etiket çeşididir. Alkol, ısı, ışık vb. etkenlere maruz kalırsa kararır. Eco etiketlerin en fazla 3 ile 6 ay arasında kullanım ömrü vardır. Bu etiket türünde ribon baskı yöntemi kullanılmadığı için rize etiket fiyatları oldukça uygundur.

Ayrıca hastanelerde hasta kayıt işlemleri için ve hastane banka vb. yerlerde sıra numaraları için tercih edilmektedir. Bu rize etiket en rize ucuz etiket çeşidi olduğu için oldukça fazla tercih edilmektedir. Rize eko termal etiket fiyatları ve rize eko termal etiket ölçüleri hakkında detaylı bilgi almak için firmamızı arayabilirsiniz.

 

 

 

Örnekler:

Genellikle 3-6 aylık raf ömrü olan ürünlerin etiketlenmesinde kullanılan rize eko termal etiketler. Belli bir süre sonra bayatlama etikisi gösterdiği için raf ömrü kısa olan ürünlerde tercih edilmektedir. Rize eco etikette baskı termal olarak yapılır ribon baskıya ihtiyaç duyulmamaktadır. Rize termal etiket genellikle gıda, bakliyat, hastane ve otomasyon sektörlerince kullanılmaktadır. Rize ribon baskı yapılmadığı için maliyeti oldukça düşüktür ve bu yüzden oldukça fazla kullanılmaktadır. Rize etiket çeşitleri ve fiyatlarını öğrenmek için hemen bize ulaşın. 0850 302 15 80

Etiketler: Rize termal etiket, rize etiket rize , rize boş etiketrize eco etiket, rize etiket fiyatları, rize eko termal etiket, rize etiket, rize eco termal etiket fiyatları, rize sıra numarası etiketi, rize ucuz etiket.

Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner