CodeSlider - Joomla 2.5 simple slideshow module
It is free, easy and convenient!
Fast customization for your website
You can add links to images
Change the color and transparency using the admin panel
Module is tested on more than 50 Joomla Templates

Rize Baskılı Pide Kutusu

Rize  Baskılı Pide Kutusu | Rize  Pide Kutusu Fiyatları |Rize Pide Kutusu  |Rize Pide Kutusu Ölçüleri | Rize Pide Kutusu İmalatı | Rize Hazır Pide Kutusu | Rize Pide Ve Lahmacun Kutusu | Rize Pide Kutuları | Rize Baskılı Pide Kutusu Fiyatları


kutularGıda yönetmeliğine uygun gıda kutuları, pide kutularını baskılı ve baskısız olarak üretmektedir. Pide kutusu, rize baklava kutusu, pizza kutusu,rize lahmacun kutusu, pasta kutusu vb. gıdaların konulduğu bir çok kutuyu aynı kalite standartlarında müşterilerimizin hizmetine sunmaktayız. Rize baskılı pide kutusu fiyatları istediğiniz ebatlara ve üretilmesini istediğiniz ham maddeye göre değişmektedir. Rize baskılı pide kutuları üzerine şirketinizin logosu adı ve adresi bulunacağı için kaliteli şirket profili oluşturarak reklamınızı yapmış olursunuz.

Üretimde herhangi bir katkı maddesi kullanılmamaktadır. Rize baskılı pide kutusu üretiminde ofset baskı türü kullanılmaktadır. Rize baskılı kutularda genellikle krome karton kullanılmaktadır. Rize pide kutuları genellikle pideci, restoran ve gıda sektöründe olan her mekanda kullanımaktadır. 

Örnekler:

 

Özellikle lokanta ve pidecilerde kullandığı rize pide kutuları gıdalarınızın hijyenik, kaliteli ve güvenli bir şekilde müşteriye ulaşmasını istiyorsanız kullanmanız gereken ürünlerdendir. Rize baskılı pide kutusu kullanarak aynı zamanda kaliteli hizmet anlayışı kazanmış olursunuz. Rize pide kutuları baskılı olduğu takdirde logonuzu adınızı ve iletişim bilgilerinizin müşterilerin aklında kalma olasılığı artmaktadır. Rize baskılı pide kutusu ve fiyatı hakkında detaylı bilgi almak için rize pide kutusu imalatı yapan firmamızla hemen iletşime geçin. Size özel rize pide kutuları ve teklifleri için hemen arayın. 0850 302 15 80

Etiketler: Rize baskılı pide kutusu, rize pide kutusu fiyatları, rize pide kutusu imalatı, rize pide kutusu , rize baskılı pide kutusu fiyatları, rize baskılı ambalajlar, rize pide ve lahmacun kutusu.


Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner