CodeSlider - Joomla 2.5 simple slideshow module
It is free, easy and convenient!
Fast customization for your website
You can add links to images
Change the color and transparency using the admin panel
Module is tested on more than 50 Joomla Templates

Rize Baskılı Ambalaj Kağıdı

Rize Baskılı Ambalaj Kağıdı | Firma Rize Baskılı Ambalaj Kağıtları | Rize Baskılı Ambalaj Malzemeleri | Ambalaj Ürünleri| Rize Ambalaj Kağıdı Fiyatları | Rize Baskılı Kağıt | Rize Baskılı Paket Ambalaj Kağıdı | Rize Ambalaj Kağıdı Fiyatları

Baskili Ambalaj Kagidi

Rize baskılı ambalaj kağıtları restoran vb. işletmelerin sattıkları ürünleri paketleyip müşterilerine sunmak amacıyla kullanılmaktadır. Basım yapılan kağıdın kaliteli olması gereklidir. Rize ambalaj kağıtlar flekso tekniği ile baskı yapılmaktadır. İlk basımda bobin olarak basılan kağıtlar daha sonralarda müşterilerimizin isteğine göre bölünmektedir.

Rize ambalaj kağıt çeşitleri beyaz sülfit, naturel sülfit, kraft, şamua kraft, yağlı kağıt, 1. hamurdur. 4 renk rize flesko basım uygulanan ambalaj kağıtları iş yerlerinizin tanıtımı ve pratik kullanım özelliği ile oldukça fazla tercih edilen ürünlerimizdendir.

 

 

 

Örnekler:

Bir çok gıda sektöründe çalışan ve gıdaların paketlenmesini sağlayan rize ambalaj kağıtları tanıtımınızı yapmanız logonuzun adınızın veya adres bilgileriniizn daha fazla akılda kalmasını sağlamak için kullanılabilmektedir. Rize baskılı ambalaj kağıdı da üretim yapan firmamız kaliteli ve hijyenik koşullarda çalışmaktadır. Rize ambalaj kağıdı baskı yapan çalışanlarımız işlerini en güzel ve temiz bir şekilde yapmaktadırlar. Rize baskılı ambalaj kağıdı fiyatlarını öğrenmek için ambalaj kağıdı isteklerinize göre firma rize baskılı ambalaj kağıdı fiyatlarında size özel teklifleri değerlendirebilirsiniz. Tüm rize ambalaj kağıdı fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçin. 0850 302 15 80

Etiketler: Rize baskılı ambalaj kağıdı, rize baskılı ambalaj kağıdı fiyatları, rize baskılı ambalaj kağıdı, rize ambalaj kağıdı, firma rize baskılı ambalaj kağıdı, rize askılı paket ambalaj kağıdı, rize askılı kese kağıdı, rize ülfit kağıt, rize ambalaj kağıdı satın al, kraft rize ambalaj kağıdı fiyatlarırize ambalaj kağıdı baskı, rize ambalaj kağıdı.


Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner